• PODNOŚNIK DWUKOLUMNOWY ELEKTRO - HYDRAULICZNY 4.0 T Z RAMĄ, AUTOMATYCZNY, 380 V / 50 Hz 2,2 kW ASTA

The Symbol : QJY240B-E
No goods
10871.00
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
ASTA SATRA
EAN 1000001425306
Leave your phone
Podnośnik przystosowany do podnoszenia samochodów osobowych, lekkich samochodów dostawczych, które nie przekraczają 4000kg.

Funkcje i cechy

Zaprojektowany na podstawie normy międzynarodowej, spełniający wymagania garażu oraz warsztatu.
Napęd podwójnymi siłownikami hydraulicznymi, stabilne podnoszenie i opuszczanie.
Mechaniczna blokada bezpieczeństwa
Podnoszenie elektro - hydrauliczne, bezpieczne i proste w obsłudze.

Wymagania ochrony środowiska
Temperatura pracy: -5oC ~ +40oC
Temperatura transportu/składowania: -5oC ~ +40oC
Wilgotność względna: Temperatura +30 o C, wilgotność względna 80%
Wysokość nad poziomem morza: nie więcej, niż 1800m

Dedykowany olej hydrauliczny HLP22 Premium (HYD22) o podwyższonej klasie czystości.
Każdy inny olej nie wskazany przez producenta może spowodować nieprawidłową pracę urządzenia oraz może prowadzić do uszkodzenia pompy a także uszczelnień podnośnika.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question