• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Daewoo Power Products

Daewoo Power Products rozpoczyna swoją działalność w Europie w 2019 r., otwierając siedzibę w Warszawie. Wejście firmy na rynek europejski poprzedza długoletnia praca międzynarodowego zespołu DAEWOO nad rozwojem marki w segmencie maszyn energetycznych, ogrodniczych i elektronarzędzi.

Sprzęt marki DAEWOO dla użytkowników na całym świecie jest uosobieniem komfortowej i bezpiecznej pracy w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Sekretem sukcesu marki jest bezkompromisowe podejście do jakości i poziomu technicznego produktu, a także dążenie do zaspokajania potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów w każdym zakątku planety. Dzięki temu marka DAEWOO wypuszcza na rynek zarówno ciężki sprzęt do odśnieżania, który bez trudu poradzi sobie w surowym klimacie syberyjskim, jak i wysokiej jakości pompy mogące uratować egzotyczne ogrody argentyńskie przed palącym słońcem.  Dla klientów w Europie również przygotowaliśmy optymalną ofertę asortymentową, dopasowaną pod względem ceny, zestawu funkcji i parametrów technicznych.

Europejska oferta firmy DAEWOO Power Products podzielona jest na dwie linie produktowe:

Master Line Linia Master to produkty wysokiej jakości dla szerokiego grona użytkowników, łączące minimalistyczny design i optymalny zestaw wszystkich niezbędnych funkcji.
Expert Line Linia Expert to niezawodny sprzęt o szerokim spektrum możliwości do zadań dowolnego poziomu trudności.

Linia Master to produkty wysokiej jakości dla szerokiego grona użytkowników, łączące minimalistyczny design i optymalny zestaw wszystkich niezbędnych funkcji.

Linia Expert to niezawodny sprzęt o szerokim spektrum możliwości do zadań dowolnego poziomu trudności.

Wybierając produkty DAEWOO, dołączasz do wielomilionowej społeczności konsumenckiej nowej generacji nastawionej na racjonalny wybór, ceniącej swój czas i pieniądze, podążającej za najnowszymi trendami w rozwoju technologii i designu.
GENERATOR SET 230V 3500 W 3.5 kW GENERATOR
GENERATOR SET 230V 3500 W 3.5 kW GENERATOR
Product unavailable