• Categories
  • Search
  • Manufacturer - JONNESWAY

Firma nasza powstała w 1991 roku. Od początku działalności zajmowaliśmy się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Oferta nasza początkowo obejmująca niewielki asortyment towarowy, z każdym rokiem działalności i funkcjonowania na rynku stawała się coraz bogatsza.

Od 1993 roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich, a od 1997 roku w Międzynarodowych Targach Lubelskich. Działalność nasza została nagrodzona licznymi wyróżnieniami : w 1997 roku otrzymaliśmy złoty medal na Międzynarodowych Targach Lubelskich - AUTOSALON '97 oraz srebrny medal na targach AUTOSALON '99. W latach 1998 i 1999 otrzymaliśmy wyróżnienia w kategorii Firma Roku w konkursie Liderzy Motoryzacji. Otrzymaliśmy również certyfikat Wiarygodna Firma od renomowanej wywiadowni gospodarczej D&B za lata 2009 i 2012. W roku 2013 otrzymaliśmy wyróżnienie w zestawieniu Gazel Biznesu.

Mając na uwadze ciągły rozwój Firmy i wzrastające potrzeby rynku w roku 1998 rozpoczęliśmy import profesjonalnych narzędzi ręcznych i specjalistycznych Firmy JONNESWAY. Jesteśmy wyłącznym importerem tych narzędzi w Polsce. Są to narzędzia bardzo wysokiej klasy i jakości. Dodatkowym atutem są bardzo korzystne ceny narzędzi.

Firma JONNESWAY jest obecna w ponad 3000 punktów sprzedaży na całym świecie, między innymi w USA, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Hiszpanii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji i oczywiście w Polsce. Każdego roku pojawiają się nowe narzędzia oraz ulepszane zostają już istniejące produkty, tak aby spełniały wysokie wymagania klientów.

Odbiorcami produktów marki Jonnesway są klienci detaliczni, autoryzowane i niezależne warsztaty samochodowe, firmy z sektora rolniczego, jak również zakłady przemysłowe.

Zapraszamy do współpracy.