• Categories
  • Search
  • Manufacturer - SCHMITH

SCHMITH POLSKA S.A. PRODUCENT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NARZĘDZI W POLSCE

Schmith Polska S.A. to czołowy producent najwyższej jakości narzędzi w Polsce. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę narzędzi przeznaczonych do użytku przemysłowego oraz domowego.
Na rynku polskim jesteśmy od 2014 roku. Staramy się budować naszą markę, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
Każdego dnia firma Schmith Polska S.A. inwestuje w badania i rozwój. Już od samego początku postawiliśmy na jakość produkowanych narzędzi. Bierzemy odpowiedzialność za projektowanie, testowanie oraz produkcję wszystkich kluczowych komponentów każdego z naszych produktów.
W naszym laboratorium Technikal Laboratory Schmith proces produkcji oparty jest o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Wszystkie narzędzia nim trafią na półki sklepowe poddawane są licznym testom wytrzymałościowym.
Nasze narzędzia wykonywane są z najlepszych materiałów oraz wysokiej jakości stopów metali. Staramy się dążyć do doskonałości toteż starannie selekcjonujemy materiały z których wykonywane są nasze narzędzia.
Niezależnie od tego, czy nabywają Państwo profesjonalne narzędzia do pracy, czy też do użytku domowego, z naszej strony zawsze służymy profesjonalnym doradztwem oraz fachowa pomocą