• Categories
  • Search
  • Manufacturer - RAMP

Produkty marki RAMP są obecne na polskim rynku już od ponad 30 lat. Jesteśmy znani głównie z systemów nawadniania ogrodów, systemu połączeń węży calowych AGROcal, narzędzi ogrodniczych, ale również ze sprzętu do sprzątania. Zależy nam na zadowoleniu naszych odbiorców, dlatego wykorzystując doświadczenie w branży tworzyw sztucznych możemy dostosowywać produkty do najbardziej wysublimowanych wymogów Klienta.


Oferujemy nowoczesne rozwiązania umożliwiające skuteczne zraszanie i podlewanie ogrodu, zarówno ręczne jak i automatyczne. Na uwagę zasługuje wszechstronność oferty, obejmującej różnego rodzaju zraszacze, pistolety, lance, przyłącza, łączniki i inne akcesoria, sterowniki umożliwiające programowanie podlewania wody, jak również elementy do budowy podziemnego systemu nawadniającego – Automatyczne systemy nawadniania.

W ofercie firmy RAMP można znaleźć także profesjonalne narzędzia ogrodnicze (m.in. sekatory, łopaty, grabie, piły) oraz sprzęty służące do sprzątania w ogrodzie i w domu.

Precyzja działania oraz bezawaryjność naszych produktów gwarantuje satysfakcję Klientów, którzy doceniają również wygodę ich użytkowania. Na naszej stronie oprócz katalogu produktów znajdziecie Państwo także porady i nowinki z branży ogrodniczej.

A wszystko po to, aby Twój ogród tryskał zielenią!

GARDEN QUICK COUPLING 3/4 AQUA STOP
Product unavailable
ŁĄCZNIK WĘŻY 1
Product unavailable
NYPEL
NYPEL
Product unavailable
3.00
NYPEL AGROCAL 1
Product unavailable
R1111 PRZYŁĄCZE NA KRAN GW 1
Product unavailable
R1120 ŁĄCZNIK SZYBKOZŁACZA OGRODOWEGO
Product unavailable
R1145 SZYBKOZŁĄCZE OGRODOWE 1/2
Product unavailable
RAMP PRZYŁĄCZE NA KRAN 1
Product unavailable