• Categories
  • Search
  • Manufacturer - NAC

NAC – urządzenia ogrodowe i elektronarzędzia
Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem średniej i wysokiej klasy urządzeń do domu i ogrodu. Dzięki produktom NAC w łatwy sposób przygotujesz ogród do sezonu, zadbasz o trawnik, nawodnienie, a także utrzymasz porządek wokół domu.
W swojej bogatej ofercie posiadamy kosiarki (elektryczne, spalinowe, roboty), minitraktorki, kosy i podkaszarki oraz inne urządzenia ogrodnicze pomocne w pielęgnacji i porządkowaniu ogrodu. Oferujemy pilarki i piły łańcuchowe, odkurzacze ogrodowe, wertykulatory, rozdrabniacze do gałęzi, myjki ciśnieniowe, odśnieżarki i wiele innych urządzeń.
Nasz asortyment obejmuje również niezbędne do całorocznej pracy w domu i ogrodzie elektronarzędzia: wiertarki, pilarki, szlifierki czy urządzenia wielofunkcyjne. Szczególnej uwadze polecamy systemowo zasilane elektronarzędzia z serii AKUMULTISYSTEM 20V.
Wszystkie produkty NAC objęte są 2-letnią gwarancją. Posiadamy sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy możliwość skorzystania z usług serwisu centralnego, który wykonuje naprawy w systemie „door to door”.