• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MAKITA

Makita Corporation, założona w 1915 roku, jest liderem w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi. Jako pierwsza firma w Japonii wprowadziła na rynek elektryczne strugi w 1958 roku, a w 1968 roku zrewolucjonizowała rynek wprowadzając narzędzie z akumulatorem - wiertarkę 6500-D. Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości przez pół wieku, Makita ugruntowała swoją pozycję jako czołowy producent przenośnych elektronarzędzi. Obecnie oferuje nie tylko szeroką gamę elektronarzędzi, ale także innowacyjne urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne i narzędzia ogrodowe. Wysokiej jakości osprzęt i materiały eksploatacyjne dopełniają ofertę firmy. Makita, zawsze idąc z duchem czasu, nieustannie dostosowuje swoje produkty do potrzeb klientów. W portfolio firmy znajdują się również marki DOLMAR i MAKTEC.

MAKITA Polska, z siedzibą w Bielsku-Białej, zapewnia dystrybucję narzędzi na terenie Polski od 1995 roku. Dzięki sieci ponad 200 punktów serwisowych gwarantuje najwyższą jakość obsługi. W 2009 roku firma przeniosła się do nowoczesnej siedziby z zaawansowanym centrum logistycznym, podkreślając swoje zaangażowanie w ciągły rozwój i doskonałość.

Możesz przedłużyć Gwarancję Producenta do 3 lat na narzędzia. 
Link do rejestracji: 
https://www.makita.pl/mymakita-login.html?gclid=CjwKCAjw69moBhBgEiwAUFCx2L_udcrk7ei58vkKd5xHckkQux5_VrlzHIPpMYGrZs1qRoLi673zKBoC-awQAvD_BwE