• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MIRKA

Mirka to ceniona marka narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych w branży szlifowania i polerowania. Firma została założona w Finlandii w 1943 roku i od tego czasu stała się światowym liderem w dziedzinie technologii szlifowania. Mirka słynie z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości produktów i zrównoważonego podejścia do produkcji.

Narzędzia i akcesoria Mirka charakteryzują się doskonałą wydajnością, precyzją i trwałością, co sprawia, że są niezastąpione w wielu branżach, w tym motoryzacyjnej, przemysłowej, stolarskiej i lakierniczej. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym papierów ściernych, tarcz szlifierskich, tarcz polerskich, maszyn szlifierskich oraz innych akcesoriów, które są niezbędne podczas procesów szlifowania i polerowania.

Innowacyjność stanowi fundament filozofii firmy Mirka. Marka aktywnie rozwija i wdraża nowe technologie, które poprawiają efektywność i jakość pracy, a jednocześnie minimalizują wpływ na środowisko. Przykładem tego podejścia jest system szlifowania bezpyłowego Mirka Dust Extraction, który zmniejsza ilość pyłu w powietrzu i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania narzędzi.

Mirka to również firma odpowiedzialna społecznie, angażująca się w projekty edukacyjne i charytatywne, dbająca o dobro swoich pracowników oraz otoczenia. Dzięki swojej wysokiej jakości, zaawansowanym technologiom i pozytywnemu wpływowi na środowisko, marka Mirka zdobyła uznanie i zaufanie klientów na całym świecie.