• Categories
  • Search
  • Manufacturer - SOLA

Sola - Twoje Narzędzia Pomiarowe

Sola to prawdziwy weteran w produkcji narzędzi pomiarowych, z ponad 70-letnim doświadczeniem. Sola specjalizuje się w tworzeniu przyrządów pomiarowych, które są zarówno proste w obsłudze, jak i niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim, wszelkie pomiary stają się dziecinnie proste. To firma, która cały czas się rozwija, tworząc narzędzia, które spełniają Twoje potrzeby.

Niebywała Prostota i Funkcjonalność


Przyrządy pomiarowe od Sola charakteryzują się niesamowitą prostotą i niezwykłą funkcjonalnością. Sola to marka, która tworzy standardy w dziedzinie inżynierii, produkcji i wykańczania wnętrz. Jej poziomice premium oraz bogata oferta innych narzędzi są niezastąpione w pracy. Sola to firma, która nieustannie dąży do doskonalenia swoich produktów, by zapewnić Ci maksymalną wygodę i efektywność.

Poziomice i Nie tylko - Sola na Świecie

Produkty Sola, w tym poziomice, docierają do 80 krajów na całym globie. To firma, która produkuje aż 75% swoich narzędzi w Austrii, gdzie kontroluje jakość każdego produktu. Sola dba o to, by spełniały one najwyższe standardy jakościowe. Dlatego też firma posiada własne laboratoria i ośrodki badawcze.

Narzędzia Pomiarowe Sola na mbmega.pl

W sklepie mbmega.pl znajdziesz szeroki wybór narzędzi pomiarowych marki Sola:

  • Poziomice Sola - dostępne w różnych wariantach, od klasycznych z libellami, przez magnetyczne, aż po laserowe, o różnych długościach. Idealne zarówno dla profesjonalistów budowlanych, jak i majsterkowiczów.

  • Miary - taśmy miernicze, miary składane oraz dalmierze laserowe, które ułatwią precyzyjne pomiary na każdej budowie.

  • Łaty murarskie - solidne i różnej długości, idealne do wygładzania tynków i gładzi.

  • Kątowniki - niezbędne narzędzia w stolarstwie i budownictwie.

    Dzięki narzędziom od Sola, Twoja praca stanie się bardziej precyzyjna i efektywna.