• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MTD

MTD oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdego ogrodnika. Odkryj nasz asortyment maszyn, które uczynią pielęgnację Twojego trawnika prostą i przyjemną.

MTD - Twoje Kompleksowe Rozwiązanie w Pielęgnacji Trawnika

W MTD znajdziesz urządzenia i maszyny ogrodowe, które sprostają wszelkim wyzwaniom w pielęgnacji terenów zielonych. Od traktorków ogrodowych po kosiarki do trawy, wertykulatory, dmuchawy, aż po elektronarzędzia i odśnieżarki - nasz asortyment jest dopasowany do potrzeb każdego ogrodnika.

Doświadczenie i Innowacja

Nasze wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu maszyn ogrodowych pozwala nam oferować produkty, które idą z duchem czasu, wykorzystując innowacyjne technologie i najlepsze komponenty. Udogodnienia, które ułatwiają pracę i nowoczesny design naszych maszyn, sprawią, że każda praca w ogrodzie będzie czystą przyjemnością.

Traktory Ogrodowe MTD

Do obsługi dużych powierzchni zielonych niezbędne są traktory ogrodowe MTD. Z naszymi maszynami, wyposażonymi w doskonałe parametry techniczne, prace pielęgnacyjne staną się efektywne i satysfakcjonujące.

Kosiarki do Trawy MTD

Chcesz cieszyć się pięknym i zadbany wyglądem terenów zielonych? Kosiarki do trawy MTD to idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i nowoczesności. Oferujemy szeroki wybór modeli: elektryczne, spalinowe i akumulatorowe, aby każdy znalazł coś dla siebie.