• Categories
  • Search
  • Manufacturer - SATA


    Narzędzia ręczne marki SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy APEX - TOOL GROUP.


APEX to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS).
logo.png
Firma APEX od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą produktów dla wielu rożnych dziedzin techniki, z których najważniejsze to:

systemy oczyszczania i uzdatniania wody
- ultrafioletowe systemy,
- sprzęt medyczny
- sztuczne zastawki serca,
- narzędzia chirurgiczne itd.,

układy sterownicze
- sprzęt elektroniczny,
- pomiarowy,
- wózki widłowe z silnikami na prąd stały i zmienny,

przemysł motoryzacyjny
- narzędzia,
- podzespoły i części do pojazdów samochodowych.


Korporacja APEX wraz z wchodzącymi w jej skład firmami nieustannie tworzy i rozwija nowe, jak również już opatentowane technologie, jednocześnie szybko wdrażając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne na międzynarodowe rynki.

Te i wiele innych zalet powoduje, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Dzięki odpowiedniej strategii, APEX został liderem wśród producentów w branżach, których działa od wielu lat. Z powodzeniem konkuruje na światowym rynku, ciągle podnosząc jakość, a zatem wartość swoich produktów oraz obsługę Klienta.

Obecnie korporacja APEX współpracuje z 19000 podmiotami w 25 krajach na całym świecie. Pozycję na rynku odzwierciedla także fakt, że firma APEX jest na 32 pozycji wśród 500 najbogatszych przedsiębiorstw na świecie. W efekcie APEX TOOL GROUP jest niekwestionowanym liderem na rynku narzędzi ręcznych, a zarazem największym producentem mechanicznych narzędzi ręcznych na świecie.

W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP utworzyła w Szanghaju firmę SATA.
logo_SATA2.png


Jest to marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę. Firma SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła dożywotniej gwarancji na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi.
gwarancja.png
W narzędziach SATA zastosowano szereg najnowszych rozwiązań, które opracowała grupa DANAHER TOOL GROUP. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest bardzo wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy także spełnienie normy ISO 9002. Wszystkie narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN.

W ciągu kilku lat narzędzia SATA ukształtowały i zdobyły azjatycki rynek narzędzi, na którym są obecnie "kluczowym graczem". Trwa ekspansja produktów SATA na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od warsztatów samochodowych po prace remontowo - budowlane. Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowych materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i innych zalet z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.

Charakterystycznym i tradycyjnym już produktem SATA są klucze płasko - oczkowe z grzechotką GEARWRENCH®. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy, pozwalający na niewielki, tylko o 5 stopni obrót klucza. Natomiast małe rozmiary oczka pozwalają na dostęp do bardzo ciasnych miejsc. Opatentowana końcówka oczkowa Surface DriveTM stosowana w kluczach płasko - oczkowych pomaga szybko i łatwo pracować z połączeniami gwintowymi, redukując jednocześnie możliwość uszkodzenia łba śruby do minimum. Te oraz wiele innych innowacyjnych, a zarazem prostych i funkcjonalnych rozwiązań, niespotykana w innych narzędziach wysoka trwałość, duże ilości elementów, proste w obsłudze grzechotki szybkomocujące, ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, a także wiele innych zalet docenią Klienci podczas pracy z narzędziami ręcznymi SATA.
SATA PRÓBNIK NAPIĘCIA 145mm
Product unavailable
SATA SZCZYPCE UNIWERSALNE 8
Product unavailable