• Categories
  • Search
  • Manufacturer - FESTOOL

Firma Festool oferuje elektronarzędzia wysokiej jakości, projektowane z myślą o profesjonalistach i rzemieślnikach. Wszystkie narzędzia Festool są projektowane z dbałością o jakość, niezawodność i wydajność, co sprawia, że są wykorzystywane przez długi czas. Firma skupia się na systemowych rozwiązaniach, oferując kompleksowe zestawy narzędzi, które współpracują ze sobą, zapewniając szybką i najlepszą jakość pracy. Dążą do tego, aby profesjonaliści-rzemieślnicy byli dumni ze swoich osiągnięć i odnosili sukcesy dzięki ich produktom i usługom serwisowym.
Firma Festool kładzie duży nacisk na tworzenie kompleksowych systemów narzędzi, wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych, które są perfekcyjnie dopasowane do siebie. W ten sposób powstają rozwiązania szyte na miarę rzemieślników, które są łatwe w użyciu, wydajne i bezpieczne. Przykładem jest system szlifierski, który składa się ze szlifierki, stopy szlifierskiej, materiałów ściernych i odkurzaczy mobilnych CLEANTEC, zapewniając bezpyłową pracę.

Narzędzia akumulatorowe 18 V Festool również działają w systemie, oferując kompleksowe rozwiązania dla różnych zastosowań, takich jak wkrętarki, młotowiertarki, wiertarko-wkrętarki i pilarki tarczowe. Dzięki zaawansowanemu silnikowi EC-TEC osiągają wysoką wydajność, wytrzymałość i niezawodność.

Firma Festool dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale także o satysfakcję rzemieślników. Ich usługi serwisowe oferują wsparcie i bezpieczeństwo, zapewniając naprawy, części zamienne i gwarancje. Dzięki temu rzemieślnicy mogą skupić się na najważniejszym – na swojej pracy.