• Categories
  • Search
  • Manufacturer - KRAFT&DELE

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Posiadamy bardzo stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku. W pierwszym okresie działalności firma DAWIKA, jako działalność gospodarcza osoby fizycznej Pana Dariusza Suwalskiego, pod nazwą Firma Handlowa DAWIKA, funkcjonowała jedynie w branży sprzedaży hurtowej.

Do 2001 roku KRAFT&DELE zajmowało się produkcją głównie kompresorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku podjęliśmy się produkcji większej ilości sprzętu, między innymi spawarkami, agregatami, pompami i tym podobnym. Dziś w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć wiele rodzajów narzędzi oraz urządzeń do domu i ogrodu.

Staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klienów oferując markowy, sprawdzony sprzęt w atrakcyjnej cenie. W celu zadowolenia Klientów, z dnia na dzień poszerzamy naszą ofertę.
To w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami i chęcią dalszego rozwoju, mamy zaszczyt zaprezentować sklep, który jest owocem Naszych doświadczeń i wiedzy, gdzie przez 24 godziny na dobę możecie Państwo szukać, oglądać, wybierać, porównywać i zamawiać towary.
Obsługę klientów prowadzimy wielokanałowo, przez sklep stacjonarny, infolinię oraz sklep internetowy.

KD1429 KLUCZ UDAROWY PNEUM. 1/2 1200Nm
KD1429 KLUCZ UDAROWY PNEUM. 1/2 1200Nm
Product unavailable
KD1682 HEBEL ELEKTRYCZNY 1550W 82mm
KD1682 HEBEL ELEKTRYCZNY 1550W 82mm
Product unavailable